Gruodžio 6-ąją dieną "Sugiharos fondas: diplomatai už gyvybę" kartu su Švedijos institutu kviečia į filmo apie pasaulio teisuolį Raoulį Wallenbergą „Labas vakaras pone Wallenbergai“ peržiūrą. Filmo peržiūra vyks Sugiharos namuose, Vaižganto g. 30 Renginys nemokamas ir atviras visiems.

1944 metais būdamas 32-iejų metų Raoulis Wallenbergas atvyksta į Budapeštą vykdyti gyvybiškai svarbios misijos. Naudodamas netradicinius ir neįprastus metodus per 6 mėnesius Raoulis Wallenbergas ivykdo savo misija ir taiptampa žmogumi išgelbėjusiu daugiausia žydų gyvybių Antrojo pasaulinio karo metais. Deja 1945 metų Sausio 17-ąją Wallenbergas tampa Sovietų sąjungos politiniu kaliniu.

Filmas "Labas vakaras pone Wallenbergai" (švediškai "God afton, herr Wallenberg“) sukurtas remiantis tikrais įvykiais, ir koncentruojasi ties dvejais įcykiais: Raoulio bandymu išlaisvinti sunkvežimyje įstrigusius žmones bei jo bandymais išgelbėti 65 tūkstančių gete įkalintų Vengrijos žydų gyvybes.

Filme vaidina žymūs švedijos aktoriai: Stellen Skarsgard; Geza Balkay, Katharina Thalbach; Percy Brandt; Karoly Esperjes, o filmą režisavo režisierius Kjell Grede.

Kalba: švedų su angliškais subtitrais.
Filmo trukmė: 118 min.