Edukacijos

Kviečiame mokyklas registruoti moksleivių grupes į Sugiharos namų muziejuje organizuojamas edukacijas. Dėl registracijos susisiekite su mumis:

El. paštu: info@sugiharahouse.com

Telefonu: +370 37 332881

Japonų kultūros edukacijos

Kviečiame į Sugiharos namuose vykstančias edukacijas ir dirbtuves, kurių metu susipažinsite su Japonijos kultūra, istorija ir geografija. Edukacijos metu įgytas žinias galėsite papildyti interaktyvia veikla mūsų siūlomose dirbtuvėse, pristatančiose japonijos menus ir kultūrines tradicijas: origami lankstymo, omamori gaminimo ar kaligrafijos rašymo.

Trukmė: 1 val.

Kaina mokiniui: 6 Eur

Pabėgimo kambario žaidimas

Tai interaktyvi istorijos pamoka, vykstanti autentiškoje aplinkoje – Čijunės Sugiharos namuose – buvusiame Japonijos konsulate, ir čia įrengtame inscenizuotame Jano Zvartendijko kabinete. Jos metu moksleiviai XX a. vidurio istorijos kontekste susipažins su dviem asmenybėmis – Japonijos imperijos vicekonsulu Čiune Sugihara ir Nyderlandų karalystės garbės konsulu Janu Zwartendijku, kurie karo pabėgėliams, žydams, 1940 m. vasarą Kaune išdavinėdami gyvybės vizas išgelbėjo kelis tūkstančius žmonių gyvybių.

Tyrinėdami muziejaus ekspoziciją, nagrinėdami Lietuvos ir pasaulio istoriją sudėtingu laikotarpiu – Antrojo pasaulinio karo metais – dalyviai komandoje atliks istorinį-kultūrinį kontekstą ugdančias užduotis bei dalyvaus pabėgimo kambario žaidime.

Trukmė: 45 min.

Kaina mokiniui: 6 Eur