Privatumo politika

Mes, juridinio asmens pavadinimas Sugiharos fondas "Diplomatai už gyvybę", VšĮ muziejus, juridinio asmens kodas 110078468, adresas Vaižganto g. 30, LT-44229 Kaunas (toliau - Įmonė arba Mes), rūpinamės savo kliento ir internetinio puslapio https://sugiharahouse.com naudotojo (toliau - Jūs arba Naudotojas) (toliau – El. parduotuvė) duomenų saugumu ir privatumu.

Ši Privatumo politika yra skirta pateikti informaciją apie tai, kaip Įmonė tvarko ir saugo Jūsų duomenis, Jums naudojantis El. parduotuve.

Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą, kiek tai susiję su Jūsų naudojimusi El. parduotuve, nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu įsigyti mūsų paslaugas, produktus, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;

bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai

E-parduotuvėje gali būti naudojami slapukai bei kitos sekimo technologijos. Slapukų pagalba, E-parduotuvė gali tam tikrą laiką „prisiminti“ Jūsų veiksmus ir pasirinkimus naršant Svetainėje (pvz., registracijos duomenis, Jūsų parinkties kalbą ir kitas rodymo parinktis).

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  • turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį (Naudotojas gali bet kada informuoti, jeigu nebenori, kad naujienlaiškis būtų siunčiamas);

  • trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram Naudotojui identifikuoti.

Be aiškaus Naudotojo sutikimo mes neteiksime asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.